ontaxi
Сервис Центр

На казенном заводе «Звезда» прокомментировали резонансную публикацию

 Поділитися

Поділитися в

21 августа в Интернет-газете Шостка.INFO была размещена новость «Громадський контроль»: на «Звезде» — обыск». Сегодня на странице казенного завода «Звезда» в Фейсбуке появилась следующая публикация (приводим ее текст полностью):

«Вчора у місцевій інтернет-газеті була опублікована інформація щодо зберігання на території заводу боєприпасів, яких там нібито не повинно бути.

Зазначимо, що Шосткинський казенний завод «Зірка» спеціалізується на виробництві боєприпасів військового призначення, тому находження на його території снарядів є цілком законно.

На підприємстві регулярно проводяться перевірки КРУ, Держаудітом та охороною праці на відповідність вимогам охорони праці та пожежної безпеки. Також «Зірка» має всі дозвільні документи на виробництво, зберігання та утилізацію боєприпасів, а територія охороняється Нацгвардією та підрозділом ВОХР, що виключає можливість їх незаконного обігу.

Враховуючи військову обстановку в країні виникає питання, з якою метою була висвітлена конфіденціальна інформація стосовно кількості та найменування боєприпасів? Не слід відкидати і те, що ми знаходимося в територіальній близькості з країною агресором і зайвий раз публікувати провокуючу інформацію не є доцільним».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору