Бош сервис
Сервис Центр

Міліція «накрила» кримінальних авторитетів

Общество | 04:35, 3.08.2009
 Поделиться

Поделиться в

Foto

 

Відвідувачі одного з ресторанів обласного центру були свідками яскравого видовища –  бійці спецпідрозділу УБОЗ ГУМВС  провели операцію по затриманню 15 чоловік, які знаходились  в залі. Чоловіки явно не очікували на появу правоохоронців, тому  поводили себе зухвало і самовпевнено, порушуючи громадський порядок.

Такі дії правоохоронців були викликані службовою необхідністю, — заявив начальник ГУМВС області Олександр Москальчук, — ми отримали оперативну інформацію, що саме цей ресторан обрали для своєї злочинної “сходки” кримінальні авторитети з Сум, а також Белгородської та Курської областей Російської Федерації. Збирались для того, аби з’ясувати  стосунки, здійснити перерозподіл сфер впливу по незаконному переміщенню через державний кордон України та Росії товарно – матеріальних цінностей , іншими словами контрабанди, а також спланувати спільну діяльність організованих злочинних груп України та Російської Федерації по здійсненню розбоїв, пограбувань,  квартирних крадіжок, угонів  автотранспорту та подальшої легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом.”

Під час обшуку у затриманих були вилучені 2 бойових пістолети та 5 автомобілів з явними ознаками того, що свого часу вони були викрадені і  знаходяться в розшуку.

На сьогодні всі учасники “кримінального зібрання ” затримані і дають пояснення слідчим. Проводиться  перевірка на причетність затриманих до скоєння злочинів на території України та Росії.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
Такси Гранд
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: