Бош сервис
Сервис Центр

Куди піде рекомендований платіж, який ви сплатили ПАТ «Сумиобленерго»?

 Поделиться

Поделиться в

Із 1-го січня електричну енергію споживачам Сумської області постачає ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». А ПАТ «Сумиобленерго» займається її розподілом. Розрахунки за спожиту електроенергію зі споживачами надалі буде проводити постачальна компанія ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Що ж буде з рекомендованими платежами, які Ви сплатили ще ПАТ «Сумиобленерго»?

В ПАТ «Сумиобленерго» запевняють: кожна копійка, сплачена вами за електроенергію, враховуватиметься при розрахунках із новим постачальником. Щоб сплачені ПАТ «Сумиобленерго»кошти були перераховані на Ваш особовий рахунок у ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», у січні контролери принесуть вам заяву на перерахування коштів за електричну енергію. Пропонується підписати її та віддати контролеру.

Якщо Ви побачили таку заяву в своїй скриньці – теж пропонуємо підписати та повернути в Сервісний центр ПАТ «Сумиобленерго» за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 9.Або ж у філію ПАТ «Сумиобленерго» у Вашому районі. Координати філій – за посиланням.

Ця заява є Вашим погодженням на перерахування ПАТ «Сумиобленерго» коштів за поточне споживання електроенергії на рахунок ТОВ «ЕНЕРА СУМИ».

Приклад заяви:

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: