Бош сервис
Сервис Центр

Коли оплачувати рахунок за спожиту електричну енергію?

 Поделиться

Поделиться в

Як розраховуватися за спожиту електроенергію – прописано в п. 4.12. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених НКРЕКП 14 березня 2018 року (далі – Правила):

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується:

— протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем;

— протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем.

Оплату здійсните на основі платіжного документу у паперовій або електронній формі до вказаної в ньому дати. Рахунок надає енергопостачальне товариство в термін, передбачений договором про постачання електричної енергії.

Є кілька зручних способів оплатити рахунок за спожиту електроенергію, які для вас розробило ПАТ «Сумиобленерго».

Для недопущення безоплатного відпуску електричної енергії товариство, згідно з Правилами, має право знеструмлювати споживачів.Попередження про припинення електропостачання надається у двох випадках:

— заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору з електропостачальником;

— недопущення уповноважених представників електропостачальника до розрахункових засобів комерційного обліку електричної енергії, що розташовані на території споживача.

Шановні споживачі! Будь ласка, вчасно сплачуйте отримані рахунки. Це – запорука безперебійного електропостачання і споживання! Радимо користуватися онлайн-сервісом «Мій рахунок», за допомогою якого можна контролювати розрахунки, оплачувати, передавати покази лічильників електроенергії. А ще – перейти на електронний рахунок і не чекати його в паперовому вигляді. Це дуже зручно!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Rodont
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: