ontaxi
Сервис Центр

Игорь Молоток: «Я за передачу Шосткинской ТЭЦ в коммунальную собственность»

ЖКГ | 12:02, 14.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Народный депутат Украины Игорь Молоток высказал свое мнение по вопросу передачи Шосткинской ТЭЦ в коммунальную собственность, который активно обсуждается в городе. Вот что написал парламентарий на своей странице в Фейсбуке.

«В умовах зростання тарифів на житлово-комунальні послуги громадськістю активно обговорюється можливість передачі Шосткинської ТЕЦ з оренди в комунальну власність. Коли мова йде про стратегічне для міста підприємство, це питання, яке постійно намагаються політизувати, набуває особливої значущості.

З огляду на те, що розраховувати на підтримку держави в нинішніх умовах можуть тільки комунальні теплоелектроцентралі (власниками яких є громада), вважаю себе зобов’язаним висловити власну думку. Перш за все тому, що для нашого міста і регіону Шосткинська ТЕЦ – підприємство стратегічне. Кожен крок в організації його роботи повинен бути глибоко виваженим.

Для виробничників-практиків давно стало зрозумілим, що сьогодні вижити зможе лише комунальна ТЕЦ. Навмисно опускаю всю політичну метушню навколо підприємства. Я за передачу Шосткинської ТЕЦ в комунальну власність! Хто б завтра не взяв на себе відповідальність за теплоенергозабезпечення міста, він повинен чітко уявляти, який вантаж бере на свої плечі і, що не менш важливо, «нова команда» має бути технічно грамотною в тому числі. Що стосується мене, то нагадаю, що я вже ряд років не є засновником ТЕЦ.

І як народний депутат, і як шосткинець на всіх рівнях влади завжди підтримував і маю намір підтримувати надалі будь-які зрушення на користь місту. Давайте подивимося на перспективу. В недалекому майбутньому нас чекає створення об’єднаної територіальної громади. А це відкриває додаткові можливості для розвитку Шостки, в тому числі і Шосткинської ТЕЦ. Звичайно, за умови, коли і місцева влада, і «опозиція» об’єднаються на принципах конструктивної роботи».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору