Бош сервис
Сервис Центр

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ, ДОРОГИ ТА ЕФЕКТИВНА РОБОТА ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Суспільство | 08:58, 19.01.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

Керівник області Микола Лаврик ініціював вирішення ряду важливих для Сумщини проблем на засіданні Уряду

Очільник облдержадміністрації Микола Лаврик виступив з пропозиціями щодо розв’язання нагальних для регіону питань. Зокрема, він домігся підтримки Уряду в реалізації пілотної програми по використанню поновлюваних видів палива вартістю 1 мільярд 300 мільйонів гривень.
Після виступу Миколи Лаврика за дорученням керівника Уряду готується ряд рішень щодо ремонту автодороги Київ-Суми-Юнаківка та спрощення дозвільних процедур на розробку нестратегічних для держави копалин – піску, глини, торфу тощо. Микола Лаврик виступив з ініціативою передати видачу дозволів на розробку таких родовищ до компетенції обласних державних адміністрацій, оскільки минулого року через зволікання у отриманні дозволів область втратила близько 150 мільйонів гривень.

Також Микола Лаврик звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією щодо покращення ефективності роботи державних підприємств, зокрема їх передачі в оперативне управління обласними державними адміністраціями разом з можливістю прийняття відповідних управлінських рішень.
На засіданні уряду Микола Лаврик звернув увагу посадовців на проблемні моменти у роботі підприємств. На сьогодні комерційними банками практично не надаються кредити на поповнення обіговими коштами. У поєднанні з несвоєчасним відшкодуванням ПДВ це створює серйозні загрози для нормальної життєдіяльності підприємств. Прем’єр-міністр України дала відповідні доручення щодо опрацювання та вирішення поставлених проблем.

Як відзначив керівник області, на засіданні Уряду було відзначено, що Сумщина є однією з кращих областей за підсумкам соціально-економічного розвитку, в першу чергу завдяки приросту промислового виробництва.
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору