Бош сервис
Сервис Центр

По два будинки у Сумах та Шостці добудовуватимуть за кошти держави

Суспільство | 09:43, 15.07.2009
 Поділитися

Поділитися в

Foto

 

За результатами конкурсу, що проходив 9 липня, Міжвідомча комісія відібрала незавершені житлові будинки, які матимуть право на отримання дотацій на їх добудову з бюджету. Найменше держдопомоги надаватимуть Сумам – лише для двох незавершених житлових об’єктів, що розташовані за адресами: вул. Прокоф’єва, 48а, та вул. Рибалко, 10.

Миколаїв отримав «добро» на шість будинків, Івано-Франківськ – на чотири. У конкурсі, що відбувався на день раніше – 8 липня – «перемогли» будинки з Шостки, що стоять на вул. Комарова, 51, та Горького, 4.

Аби перемогти у конкурсі, забудовники погоджувалися на зниження вартості квадратного метра. У середньому вона впала на 5-7%. Забудовники у Шостці погодилися оцінити «квадрат» у 4850 гривень, у самому ж обласному центрі квадратний метр коштуватиме 5700 гривень. До речі, у Дніпропетровську, скажімо, метр коштує 3550, а у Донецьку метр житла «визначено» у 5880 гривень. Стартова ж ціна у столиці зупинилася на 8 тисячах гривень за квадратний метр. Усього ж на «доладування» Києва й області потрібно близько мільярда гривень.

Конкурс продовжуватиметься до 17 липня. Усього до участі допущено 174 об’єкти незавершеного будівництва. Київ та область комісія розглядатимуться у останню чергу, адже роботи для комісії там найбільше.

Олексій Руденко

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Магазин замков и фурнитуры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору