Бош сервис
Сервис Центр

УЧИЛИЩЕ ДОЛУЧИЛОСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 Поділитися

Поділитися в

28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У контексті цієї події учасники навчально-виховного процесу ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» розробили та провели план заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні під девізом „Безпечне та здорове майбутнє праці”.

Викладач предмета «Охорона праці» Єпик Наталія Анатоліївна, майстри виробничого навчання та класні керівники груп узяли активну участь у залученні молоді до формування у них свідомого й відповідального ставлення до власної безпеки. З цією метою учням були показані документальні фільми з циклу: «Безпека праці без травм і аварій», проведені бесіди, підлітки також були залучені до навчання з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Серед учнівської молоді був проведений конкурс малюнків та мультимедійних презентацій з тематики «Охорона праці очима дітей».

Проведено конкурс стіннівок та буклетів з тематики «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Усі учасники виховного процесу залучились до проходження web-квесту «Безпечне та здорове майбутнє праці», мета якого – формування свідомого ставлення до питань особистої безпеки в умовах виробничого процесу.

26 квітня, напередодні Всесвітнього дня охорони праці, викладачем предмета «Охорона праці» Єпик Н. А., був проведений виховний захід на тему: «10 кроків до безпеки», метою якого було привернути увагу до питань особистої безпеки та перевірити практичні навички та вміння стосовно поведінки в екстремальних ситуаціях.

Усі учасники навчально-виховного процесу ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» взяли активну участь у тестуванні «Знавці охорони праці».

Оргкомітет відзначив активних учасників конкурсів та заходів у рамках тижня з охорони праці, нагородив їх грамотами та призами.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Магазин замков и фурнитуры
comments powered by HyperComments
Нагору