Photo

Традиційний тайський масаж

Подарувати

Традиційний тайський масаж це система, впливаючи на організм, приносить внутрішню гармонію, отже, дає здоров’я і щастя. Тайський масаж наголошує  на «енергетичному контакті», тому дозволяє прочистити енергетичні канали, як результат клієнт відчуває оновлення і бадьорість.

Сертифікат замовити за тел. 095 224 62 63

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Подаруйте надзвичайний подарунок, людині, яка цього заслуговує! Prosto Даруй пропонує в подарунок Традиційний тайський масаж.

Кому потрібен традиційний тайський масаж? Людині тіло, якої «просить» доторкнутися, розтягти, стиснути, або «звертається»: “Зрозумій мене!”, “Прислухайся до мене!”, “Втіш мене!”, “Зціли мене!” . Ми часто не чуємо цих «запитів» і тому не відповідаємо на них.

Традиційний тайський масаж це система, впливаючи на організм, приносить внутрішню гармонію, отже, дає здоров’я і щастя. Тайський масаж наголошує  на «енергетичному контакті», тому дозволяє прочистити енергетичні канали, як результат клієнт відчуває оновлення і бадьорість.   Такий контакт – це найважливіша складова щасливого, гармонійного життя, яке нелегко дається в сучасному світі.

Тайський масаж —помітно відрізняється від того масажу, до якого звикли європейці. Його прийоми, навіть найпростіші, поєднують натиснення, розтягування і скручування — тобто системно впливає на тіло. Тому замість слова “масаж” радше пасує вираз “тайська лікувальна система”.

З Prosto Даруй легко залишитися в пам”яті оригінальністю подарунку!

У вартість сертифікату включено спеціальний одяг і запрошення на духм”яний чай.

 

 

Після активації сертифікату за пред”явленням картки одержувач отримує подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте в подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористатися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 0969599142 та 0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору