Photo

Сертифікат в салон спідньої білизни

Подарувати

Кожна жінка мріє про диво! Вона хоче отримати в подарунок красиву жіночу білизну. Подарункові сертифікати  від Prosto Даруй в салон Defile – це проста та елегантна відповідь на питання: «Чого хоче жінка?»

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Сертифікат в салон спідньої білизни

Кожна жінка мріє про диво! Вона хоче отримати в подарунок красиву жіночу білизну. Подарункові сертифікати  від Prosto Даруй в салон Defile – це проста та елегантна відповідь на питання: «Чого хоче жінка?»

 

Подарунковий сертифікат в салон спідньої білизни – ідеальний варіант подарунка, який завжди сприймається з піднесеним настроєм. Подарунковий сертифікат можна з легкістю замовити у нас на сайті, або на сторінці Prosto Даруй в facebook і відправити нашим кур’єром безпосередньо людині, якій буде належати подарунок, таким чином зробити сюрприз ще більшим. Також перебуваючи на великій відстані від своєї коханої, чоловік може здивувати її своєю увагою, проявом найніжніших почуттів, купуючи і відсилаючи їй подарунковий сертифікат, в додачу за бажанням, з вишуканим букетом квітів та вітальною листівкою.

 

Іноді складно підібрати подарунок жінці, навіть перебуваючи поруч з коханою і знаючи її вподобання. Якщо жінка мріє про красиву спідню білизну, чоловік завжди підтримає її в цьому напрямку, оскільки сам відчує масу позитивних почуттів, спостерігаючи, як його кохана стає чарівною і неймовірно сексуальною. Однак самостійно придбати будь-який предмет гардероба досить ризиковано, оскільки невідомо, як він буде сидіти по фігурі, наскільки підійде фасон і колір виробу. Обійти такі перепони вдається, якщо купити подарунковий сертифікат у нас. Жінка отримає можливість не тільки придбати гарну й оригінальну білизну, а й отримати масу задоволення від перебування в ейфорії при виборі бажаної білизни.

 

Салон Дефіле працює виключно з всесвітньо визнаними  брендами індустрії -Anabel Arto, Jasmine та Milavitsa. Висока якість обслуговування і комфорт клієнтів – пріоритет для Дефіле.

Подарунковий сертифікат від Prosto Даруй та магазину Defile – це про любов і турботу!

 

Після активації подарункового сертифіката, одержувач  за пред’явленням картки отримає подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто отримав подарунок 

Для того, щоб скористуватися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 096 959 91 42 та 095 224 62 63
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця

 

Нагору