Photo

Романтичне освідчення в коханні

Подарувати

Романтичне освідчення в коханні, як і пропозиція руки і серця з  Prosto Даруй має побічні ефекти: захоплені погляди перехожих, заздрість знайомих, приємні спогади, непідробне здивування і захват другої половинки і, можливо, освідчення у відповідь.

Замовити послугу за тел. 095 224 62 63

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Prosto Даруй знає, що освідчення в коханні, так само як і пропозиція руки і серця, є одними з найбільш важливих моментів у відносинах. По суті, це дві найбільш кульмінаційні точки, які найбільше запам’ятовуються як чоловікам, так і жінкам,  після яких починаються зовсім інші взаємини.

Не дивно, що кожен з нас хоче, щоб в такі моменти все відбувалося ідеально. Багатьом молодим людям буває непросто освідчитися в коханні своїй дівчині. Ми допоможемо вам у цьому! Пропонуємо готові сценарії для оригінального освідчення в коханні. Це буде справжнім святом Ваших почуттів. Ми з радістю врахуємо всі Ваші задуми та побажання. Організація незвичайного зізнання в любові, оригінальної пропозиції руки і серця, а також інших різноманітних романтичних заходів і ситуацій – це одна з основних послуг Prosto Даруй.

Наша команда професіоналів допоможе Вам зробити це оригінально, ефектно і романтично. Ви можете відкрити свої почуття, відправивши серце-кур’єра або ангела до вікон будинку або офісу своєї другої половинки або влаштувати веселий розіграш, кульмінацією якого стануть головні слова. Признання в коханні має бути унікальним!

Разом з Вами ми можемо розробити індивідуальний сценарій Вашого романтичного освідчення, всю організаційну частину ми візьмемо на себе, а Вам залишиться найважливіше – вимовити заповітне “кохаю”! Ми допоможемо Вам організувати найромантичніше освідчення в своїх щирих почуттях, тому що дуже трепетно і відповідально ставимося до своєї справи.

Наша команда запропонує Вам масу варіантів, від найпростіших, до неймовірно складних і запаморочливих, Вам залишиться тільки вибрати.  Ви також завжди можете самі запропонувати свою будь-яку, навіть найбільш неймовірну ідею і бути впевненим в тому, що ми реалізуємо її найкращим чином.

Зізнання в коханні – геть буденність! За усталеним традиціям – романтичні сюрпризи повинні робити виключно чоловіки жінкам, однак при необхідності ми завжди готові відійти від канонів і організувати, наприклад, освідчення у коханні або пропозицію руки і серця дівчини своєму хлопцеві. Адже ми знаємо, що іноді прекрасній половині людства доводиться брати ініціативу в свої руки і робити перший крок.

При цьому ми не обмежуємося виключно романтичним форматом. Організація пропозиції руки і серця, а також романтичного освідчення, може включати в себе елементи екстриму, акції та ін. Все залежить від фантазії і побажань.

Подаруйте своїй коханій людині казку – зверніться до Prosto Даруй, і Ви не пошкодуєте про свій вибір! Ми ж з радістю допоможемо отримати найбільш яскраві і приємні моменти, які Ви будете згадувати з теплотою навіть через багато-багато років.

З Prosto Даруй легко освідчуватися в любові, перетворювати слова в дії та дарувати вчинки!

Замовити послугу за тел. 095 224 62 63

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте в подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористатися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами  0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору