Photo

Пресотерапія в подарунок

Подарувати

Prosto Даруй пропонує подарувати унікальний подарунок, який не залишить байдужою не одну жінку. Наближається пляжний сезон і до нього необхідно швидко і якісно підготуватися – у нас є подарунок, який допоможе в цьому Вашій мамі, дочці, кумі, або шефині!

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Пресотерапія
Prosto Даруй пропонує подарувати унікальний подарунок, який не залишить байдужою не одну жінку. Наближається пляжний сезон і до нього необхідно швидко і якісно підготуватися – у нас є подарунок, який допоможе в цьому Вашій мамі, дочці, кумі, або шефині!
А ви ще не чули?! Винайдена справжня панацея! Тепер, щоб позбутися зайвих сантиметрів не треба виснажувати себе у спортзалі і перебиватися з хліба на воду. Всього на всього треба полежати півгодинки на зручній кушетці у світлому просторому кабінеті і насолоджуватись незвичним повітряним масажем. Про що це ми? Звичайно ж про пресотерапію!
Лімфодренажний масаж, він же пресотерапія, він же пневмомасаж, він же компресійний масаж – процедура, яка досить популярна в Європі, в Україні тільки набирає обертів. І вже в нашому місті ви можете пройти цю процедуру.
Отже, пресотерапія – це специфічний масаж стиснутим повітрям, який здійснює вплив на лімфатичну систему людини і приводить весь організм в здоровий тонус. Увага, один сеанс цієї процедури замінює до 10 сеансів класичного масажу!
У чому фішка? У ритмічній стимуляції м’язів, під час якої відновлюється нормальний потік лімфи, комплексно очищується організм, виводяться зайва рідина, шлаки та токсини.
Процедуру буде корисно пройти не лише людям, які мають проблеми з зайвою вагою, а й тим хто постійно відчуває втому в ногах, набряки, страждає від варикозного розширення вен.
Після проходження повного курсу терапії, клієнти відзначають:
• повне усунення целюліту, підвищення еластичності та пружності шкіри. Різке зниження ваги вже після перших сеансів;
• зменшення інтенсивності набряків, в тому числі, при набряку ніг, післяопераційних, посттравматичних набряків. Їх повне зникнення після проходження курсу терапії;
• зменшення відчуття втоми в ногах, повернення легкості. Позитивні результати також відзначаються при профілактиці варикозу та його лікуванні на ранніх стадіях;
• глибокий розслаблюючий вплив на весь організм. Клієнти зауважують незвичайну легкість у всьому тілі;
• загальне зміцнення імунітету, підвищення стійкості до хвороб та стресу.

Переваги пресотерапії полягають в доступній вартості, абсолютній безпеці і високій ефективності!
З Prosto Даруй легко стати особливим для коханої людини!

 

Після активації подарункового сертифікату, одержувач за пред”явленням картки отримує подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористуватися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 0969599142 та 0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору