Photo

НАРОЩУВАННЯ ВІЙ ЧАРІВНИЙ ПОГЛЯД

Подарувати

Чудовий подарунок дівчині, сестрі, подрузі, або ж мамі, подаруйте від ProSto Даруй подарунковий сертифікат на нарощування вій.

Замовити подарунок за тел. 095 224 62 63

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Очі – дзеркало душі. Саме через погляд ми дуже часто абсолютно мовчки передаємо всі свої почуття та думки. За допомогою погляду можна привертати увагу і відштовхувати. Тому для всіх представниць прекрасної половини людства так важливо, щоб це дзеркало душі відбивало лише найпрекрасніші почуття, а погляд завжди був виразним та приманював. Відтак, якщо Ви хочете зробити чудовий подарунок дівчині, сестрі, подрузі, або ж мамі, подаруйте від ProSto Даруй подарунковий сертифікат на нарощування вій.

Дівчина, що отримала подарунковий сертифікат на нарощення вій домовляється з майстром про зустріч, і в зазначений час відвідує салон краси. Тут вона отримує чудову нагоду довіритися професіоналам, які з легкістю додадуть її віям довжини та об’єму і зроблять погляд таким же спокусливим, як у неперевершених актрис Голлівуду.
ProSto Даруй запевняє Вас, подібний подарунок точно оцінить кожна леді. Адже подарувавши його, Ви легко покажете свою любов та турботу про неї, про її вигляд та про гарний настрій надовго.
Тож не варто гаяти даремно час, просто замовляйте подарунковий сертифікат на нарощення вій, проявіть своє піклування про близьких Вам людей, а все решта ProSto Даруй зробить за Вас.

 

Після активації сертифікату, одержувач за пред”явленням картки отримує подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте в подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористатися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 0969599142 та 0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору