Photo

Квест «Закляті скарби козаків-характерників»

Подарувати

Prosto Даруй підготував для всіх хто захоплюється незвичним, цікавим і загадковим не просто подарунок, а подарунок-мрію, а саме – відвідати найкращу квест-програму нашого регіону!

Телефон для замовлення подарунку 095 224 62 63

 

 • Опис
 • Як скористатися сертифікатом?
 • Правила

Подаруйте Вашій дитині, або колективу дітей незабутню пригоду – подорож в легенди і міфи!
Сучасних дітей наразі мало чим можна здивувати, але Prosto Даруй підготував для всіх хто захоплюється незвичним, цікавим і загадковим не просто подарунок, а подарунок-мрію, а саме – відвідати найкращу квест-програму нашого регіону!
Підчас Квест-програми діти і підлітки зможуть весело провести час на свіжому повітрі, розгадуючи таємничі загадки і виконуючи місії різної складності, що обов”язково приведе до зачарованих скарбів і спасіння, якщо не всього людства, то своєї команди напевно.
Містика, чаклунство і закляття – це те, що приваблює не тільки дітей і підлітків, але й дорослих, що матимуть змогу повернутися в дитинство. Сертифікат від Prosto Даруй на проходження місії «Закляті скарби козаків- характерників» – можливість для кожного члена команди стати головним героєм. Погодьтеся , куди ліпше стати учасником події, чим сидіти перед екраном комп”ютера.
Як буде проходити квест
Подарунок-враження на проходження квеста «Закляті скарби козаків- характерників» – подарунок, створений спеціально для поціновувачів активного відпочинку на природі: в лісі, на берегу мальовничої річки, заливних лугів і квітучих ланів.
Учасникам квеста повідомляють вступну про легенди з давніх часів про так звані «закляті» скарби, про те, що їх спеціально заговорюють, а охороняє скарби нечиста сила – тому їх так важко знайти. В Україні такі «заговорені» скарби найчастіше – козацькі. Адже серед козаків було чимало характерників – могутніх чаклунів.
Учасники квесту дізнаються багато легенд і міфів про чаклунів, відьом і дрібної нечисті. Також їм повідомлять правила пошуку, стародавні обряди і закляття при пошуках скарбів.
Досвідчений кладошукач, проведе групу поціновувачів містики по лісовим доріжкам, допоможе оминути всі пастки, розшифрувати карту, за допомогою металошукача знайти підказки і виконати складні завдання. Без сумніву зачарований клад буде знайдено, всі перешкоди будуть подолані.

Враження складається:
-знайомство з місцевістю;
-знайомство з інструктором;
-прохід таємничими доріжками;
-майстер-клас по роботі з металошукачем;
-таємничі розмови (перекази очевидців про чупакабру, мавок, лісовиків) коло вогнища;
-навариста рибна юшка;
-автентичні дитячі (морс, узвар, квас) і дорослі напої;
-катання на човні по мальовничому водоймищу;
-купання і рибалка за бажанням;
-майстер-клас по стрільбі з лука;
-за бажанням лісова, нічна дискотека.

Квест розрахований на вік від 5 до 17 років.
Група від 10 до 30 дітей, для супроводжуючих батьків окрема програма.
Тривалість – від 4 год.

Після активації сертифікату, за пред”явленням картки, одержувач отримує подарунок.

Правила для того, хто ДАРУЄ:

 • з усього асортименту на сайті ви обираєте в подарунок від 1 до 5 вражень, що сподобається одержувачу
 • ціна подарунка не залежить від кількості вражень у наборі. Оплачуєте вартість найдорожчої послуги у наборі. А якщо одержувач вибере щось дешевше, різницю зможе використати на інший подарунок.

 

Дизайн Упаковки

 • вітальна листівка
 • подарунковий сертифікат (пластикова картка)
 • правила користування сертифікату

Як оплатити

Оплатити подарунковий сертифікат можна в офісі компанії або кредитною карткою

Доставка

Ви можете замовити доставку подарунка кур’єром Prosto Даруй в межах міста Шостки або замовити доставку подарунка кур’єром «Нової Пошти» безпосередньо одержувачу

Додаткова інформація

Якщо даруєте сертифікат на сезонне враження, а одержувач не встигне його використати цього сезону, ми зможемо продовжити термін дії сертифіката до наступного сезону. Якщо вартість враження у новому сезоні зміниться, необхідно буде доплатити різницю одержувачу.

Правила для того, хто ОТРИМАВ ПОДАРУНОК: 

Для того, щоб скористатися сертифікатом від Prosto Даруй необхідно активувати його протягом тижня.

Для цього потрібно:

 • визначитися з подарунком
 • повідомити оператора Prosto Даруй за телефонами 0969599142 та 0952246263
 • отримавши інструкції, скористатися подарунком протягом місяця.
Нагору