ЗА ДІТЬМИ СТЕЖАТЬ З ВІДЕОКАМЕР???

Автор
Вячеслав Павленко | 14:14, 12.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

   Таку інформацію отримав з власних джерел і стосується вона комунального закладу «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій», який очолює Валентина ПУСТОВІТ. До речі, вона зараз перебуває у щорічній відпустці.

         Як було з’ясовано під час спілкування з виконуючим обов’язки головного лікаря цієї установи, Тетяною МАКОВОЗ, дійсно, у минулу п’ятницю, тобто, 09 серпня ц.р. в комунальному закладі «запрацювали» камери відеоспостереження, декілька з яких було встановлено в спальному приміщенні, в якому перебувають неповнолітні діти, а також камери були встановлені й в службових приміщеннях, в яких зараз перевдягаються працівники.

         А чи була отримана згода від працівників щодо встановлення камер відеоспостереження на їх робочих місцях? Звісно, що мабуть ні. Такий висновок було зроблено після спілкування з Тетяною МАКОВОЗ, яка повідомила, що вона не ознайомлювалась з наказом про встановлення камер відеоспостереження.

     В комунальному закладі наявна профспілкова організація. Чи відбулися консультації з профспілками щодо встановлення камер відеоспостереження в закладі? З’ясування цього питання теж є актуальним.

 Все вище викладене може свідчити про порушення прав громадян на недоторканість приватного життя і можливе порушення прав дитини.

З метою отримати відповіді на всі порушені питання, щоб цю інформацію довести до відома суспільства, звернувся з інформаційним журналістським запитом на адресу комунального закладу, в якому порушив питання щодо надання документів (належним чином завірених їх копій) про організацію та встановлення системи відеоспостереження в КЗ «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій» (копії наказів, розпоряджень, платіжних відомостей, рішення профспілкових органів тощо).

Чекаємо на відповідь. Далі буде.

 

 

Фото з Інтернету 

 

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору