ВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ШОСТКИНЩИНИ – НА ДЕРЖАВНОМУ КОНТРОЛІ

Автор
Вячеслав Павленко | 23:47, 30.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

          Сьогодні наше місто відвідав Віталій Купрій — народний депутат України.

         Під час відвідування він провів прийом громадян. Чимало жителів нашого міста звернулися до народного обранця з різними питаннями. Також були і колективні звернення колишніх працівників ВАТ «АК «Свема» з приводу виплати індексації за несвоєчасну сплачену заробітну плату.

         Я теж побув на прийомі у Віталія Купрія. Під час прийому ініціював перед народним обранцем одним із питань — це додаткового виділення коштів з Державного бюджету для медичної субвенції, щоб медичні працівники Шосткинщини своєчасно і в повному обсязі отримували заробітну плату. Дане питання назріло через соціальну напругу, яка почала виникати в нашому місті через несвоєчасну та в не повному обсязі виплату заробітної плати медичним працівникам. Сподіваюсь, що Віталій Купрій прикладе своїх зусиль для позитивного вирішення даного питання. Він мені повідомив, що з цього питання направить депутатське звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  

        Також звернув увагу народного обранця на не зовсім належну роботу поліції Шосткинщини щодо розкриття тяжких резонансних злочинів. Це стосується двох розбійних нападів, яка цього року були вчинені в Чорних Лозах та селище Вороніж (жіночка похилого віку (83 роки), внаслідок вчинення відносно неї злочину померла), а також завдання тяжких тілесних ушкоджень гр.Колеснику (в районі залізничного вокзалу Шостки), що спричинили його смерть, та вбивство сторожа на озері біля с.Собичево.

Громаду турбує деяка бездіяльність поліції по цим напрямкам, а саме: особливо тяжкі резонансні злочини залишаються не розкритими, злочинці не понесли заслуженого покарання і перебувають на волі. Такого не повинно бути.

І по цьому питанню Віталій Купрій повідомим мені, що направить відповідні депутатські звернення до Голови Національної поліції України та Генерального прокурора України.

Сподіваюсь, що проблеми, які турбують громаду Шосткинщини, будуть вирішені.

 

Фото з сайту ЦРЛ та Шостка INFO

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора