В МЕДИЦИНІ ВИЯВЛЕНО КОРУПЦІОНЕРА ???

Автор
Вячеслав Павленко | 08:23, 13.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

18 червня п.р. о 15.00 год. Шосткинський міськрайонний суд, під головуванням судді Тетяни ЛИТВИНКО розгляне справу відносно Олександра ЖУКА, в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Шосткинської міської ради, за вчинення ним корупційного діяння (конфлікт інтересів).

Розгляд справи транслюватиметься в мережі Інтернет за допомогою сайту «Судова влада України» (https://court.gov.ua/).

Нагадаю, що в липні 2018 року за розпорядженням міського голови на посаду виконуючого обов’язки директора (поза конкурсом) цього центру було призначено Олександра ЖУКА. Центр, який утворено замість  Шосткинських поліклінік, разом з  дитячою.

Виконуючи обов’язки, лікар (нарколог за кваліфікацією) одним з перших «нововтілень» після свого обрання видає наказ “Про прийняття на посаду інженера з цивільного захисту Аврамкіна Анатолія”, свого “рідного” тестя, не врахувавши вимоги Закону України «Про запобігання корупції», де в ст.28 зазначено про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) проведено перевірку можливих фактів порушення Олександром ЖУКОМ вимог статті 28 Закону. Результатом цієї перевірки виявилося складання протоколу, який направлений на розгляд суду.

У зв’язку з цим постало питання й до міського голови Миколи НОГИ, який призначав О. ЖУКА на посаду виконуючого обов’язки директора центру, що мабуть вже потрібно шукати заміну такому керівнику???

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору