В ДІАГНОСТИЧНОМУ ПОСЛУГИ ВЖЕ ПЛАТНІ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 12:56, 5.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

    З таким запитанням 05.02.2020 р. звернувся до реєстратора КНП Сумської обласної ради «Обласний діагностичний центр у місті Шостка», зателефонувавши за номером (05449) 7-45-63.

         Реєстратор-жіночка на моє запитання відповіла, що в діагностичному центрі усі послуги платні з 03.02.2020 р. Також вона мені повідомила, що це пов’язано з тим, що якщо не буде бюджету, то послуги будуть платні.

          Я уточнив та запитав: «Хіба зараз держава не фінансує діагностичний центр?».

На моє запитання реєстратор відповіла, що зараз установа фінансується з державного бюджету, але через 2 місяці може й не буде фінансуватися.

Я поцікавився яким чином та куди сплачувати за послуги. На своє запитання отримав відповідь, що сплачувати потрібно в бухгалтерію, де повинні видати корінець квитанції.

Очільниця обласного діагностичного центру у місті Шостка, Світлана СТЕНЬКО, на мій дзвінок не відповіла.

Якось є дивним, що в комунальній установі запровадили платні послуги. Тим більше, що облік цих коштів викликає деякий сумнів.

Будь ласка, Світлана СТЕНЬКО, надайте відповідь: чому, з яких підстав в очолюваному Вами діагностичному центрі запровадженні платні послуги?

Також прошу надати відповідь й Володимира ТОКАРЯ, голову Сумської обласної ради, Дмитра НАГОРНОГО, який очолює Управління майном обласної ради та Дмитра КРАВЦОВА, очільника обласного управління охорони здоров’я.

Громадяни повинні знати правду!

Яка ваша думка, шановні громадяни, з цього приводу? Чи викликали стурбованість наведені мною факти?      

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору