У ШОСТЦІ ЗАМІНИЛИ ОЧІЛЬНИКА ПОЛІЦІЇ

Автор
Вячеслав Павленко | 13:12, 11.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

Новим очільником шосткинських поліціянтів призначено Сергія ЗАБОЗЛАЄВА. Він замінив Валерія СТРОКАЧА. Останній начеб то пішов на підвищення, хоча з власних джерел відомо, що нова посада не є підвищенням.

Але все по порядку.

За минулий 2018 рік шосткинські поліціянти під керівництвом Валерія СТРОКАЧА спрацювали не зовсім добре. Останнім часом збільшилась кількість резонансних підпалів, які залишаються нерозкритими. Було й таке, коли одні ж ті самі торгівельні кіоски по два рази протягом місяця, підпалювали.

Хіба тільки це турбувало і турбує суспільство?

А вбивство сторожа на озері поблизу р.Понурка в с.Собичеве, яке є контрольним, бо воно вчинено з застосуванням вогнепальної зброї, яке й досі не розкрито?

Роботу Валерія СТРОКАЧА керівництво обласної поліції оцінило «по заслугам». Ще за період дії «старого» Дисциплінарного статуту МВС України, він був тричі протягом 2018 року притягнутий до дисциплінарної відповідальності: січень – догана, березень – сувора догана, вересень – попередження про неповну посадову відповідність.

У жовтні 2018 р. набув чинності новий Дисциплінарний Статут Національної поліції, який теж «не оминув» Валерія СТРОКАЧА.

27 листопада 2018 р. він знову «отримав на горіхи» від очільника обласної поліції: йому оголосили догану за прорахунки в організації роботи підлеглих.

Можливо остання догана й «підштовхнула» очільника поліції Сумської області, Миколу ЛУШПІЄНКА врахувати усі «за» і «проти», та зробити виважений шлях, замінивши горе-керівника на достойного очільника шосткинської поліції.

Валерію СТРОКАЧУ залишається побажати не допускати в подальшому порушень по службі, якщо він ще бажає служити українському народові в лавах Національної поліції.

А Сергію ЗАБОЗЛАЄВУ бажаю наснаги та терпимості у подоланні тих негативних явищ, які були допущені його попередником.

Фото з Інтернету

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора