У ПТУ-13 (КОЛИШНЬОМУ) ОБМЕЖУЮТЬ ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 12:47, 27.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

В ПТУ-13 (колишня назва), зараз це Державний навчальний заклад «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» (директор – Тетяна ЛАЗАРЄВА, її заступник – Олена СИНИЦЯ, головний бухгалтер – Галина НІЩИМНА) здійснюють підготовку учнів за спеціальністю «Водій автотранспортних засобів». Для цього використовують учбові автотранспортні засоби.

За інформацією з регіонального сервісного центру в Сумській області (колишня обласна ДАІ) для навчання учнів водінню ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» орендує в ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей» та в ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» по кілька одиниць автотранспортних засобів.

З метою дізнатися про витрачання державних коштів, спрямованих на закупівлю та витрачання паливно-мастильних матеріалів (бензину, дизпалива) звернувся із інформаційними запитами на публічну інформацію до ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».

Проте, у відповіді ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» зазначено, що на це не отримано згоду від оредодавців. Відповідь підписана заступником директора Оленою СИНИЦЕЮ. Допомагала їй готувати ці відповіді, як я вважаю, особисто директор Тетяна ЛАЗАРЄВА разом із головним бухгалтером Галиною НІЩИМНОЮ.

Навмисно чи за необізнаністю, на мою думку, вказані посадові особи обмежили мій доступ до публічної інформації, буде розбиратися Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, якому я направив відповідну заяву.

Шановні громадяни! Як ви вважаєте, навмисно чи за необізнаністю, а може для того, щоб щось приховати від суспільства, посадовці з ДНЗ «Шосткинський центр ПТО» не надали відповідь на публічну інформацію?

Надайте ваші коментарі, які будуть цікавими для суспільства.    

 

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору