СВІТЛАНУ СТЕНЬКО – ПІДДАНО СУДУ!!!

Автор
Вячеслав Павленко | 21:31, 23.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

Прокуратурою Сумської області скеровано до Шосткинського міськрайонного суду Сумської області, в порядку регресу, позов відносно СВІТЛАНИ СТЕНЬКО про стягнення з неї на користь Комунальної установи Сумської обласної ради «Обласний діагностичний центр у місті Шостка» матеріальної шкоди, завданої внаслідок виплати комунальною установою середнього заробітку за час вимушеного прогулу поновленим працівникам.

         Ще на початку минулого року СВІТЛАНА СТЕНЬКО незаконно звільнила двох працівниць діагностичного центру.

Тільки восени минулого року суди першої та апеляційної інстанцій поновили звільнених працівниць на роботі, а накази директора – визнали незаконними.

«Епопея» щодо звернення з регресним позовом до суду триває більше 5-ти місяців. Справа в тім, що Сумська обласна рада в особі Управління майном «не побачила» в діях згаданого керівника порушень діючого законодавства.

Мабуть, рішення судів по двох справах, в яких накази СВІТЛАНИ СТЕНЬКО про звільнення працівників були визнані незаконними, не мали «достатніх» підстав для чиновників обласної ради, щоб звернутися з позовом до суду? Бажано б почути відповідь на це питання від керівництва Сумської обласної ради.

         Завдяки наполегливості журналістів ВГО «Журналісти проти корупції» вдалося в деякій мірі відновити порушені права держави, у зв’язку з чим можна стверджувати, що Закон – він для всіх повинен бути один.

         Слідкуємо за розвитком подій. Далі буде.

Фото з Інтернету

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора