СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ Д Б Р, АБО ПРОДОВЖЕННЯ СЕРІАЛУ «ВАЛЄРА ЗАМІТАЄ СЛІДИ?»

Автор
В'ячеслав Павленко | 20:42, 21.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

     Сьогодні, 21.11.19, Шевченківський районний суд м. Києва зобов’язав Державне бюро розслідувань внести відомості до ЄРДР за фактом викрадення особи, відміни Валерієм СТРОКАЧЕМ плану «Перехоплення», пов’язаного з цим викраденням, та можливого отримання хабаря.

         Підставою для цього стали факти, про які я зазначив у своїй попередній публікації під назвою «ВАЛЄРА ЗАМІТАЄ СЛІДИ?») https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2353584308226809&id=100007257881030.

Нагадаю, що в публікації повідомлялося про ймовірні, за моєю інформацією, факти, що Валерій СТРОКАЧ, який зараз є заступником начальника ГУНП в Сумській області – начальником кримінальної поліції, 18 жовтня 2019 року наказав черговому обласної поліції негайно відмінити план «Перехоплення». Неперехоплений автомобіль зупинився в Путивлі, де викраденого мали викупити його рідні.

Як з’ясувалося пізніше, до викрадення людини можуть бути причетними Олександр ПЕТРЕНКО та Євген КИРИЛОВ, які працювали у внутрішній безпеці Нацполіції в Сумській області до 21 жовтня 2019 р. (саме в цей день вони подали е-декларації перед звільненням з Нацполіції).

Цікавим також є те, що людина, яку викрали, становила певний інтерес для правоохоронців як особа, що може бути причетною до скоєння особливо тяжких злочинів.

Правоохоронці обласної поліції саме 18 жовтня 2019 р., тобто, в день його викрадення, планували затримати цю особу, але їм це зробити завадили їхні колеги з внутрішньої безпеки Нацполіції.

Чекаємо від ДБР результатів розслідування. Далі буде…

 

 

 

Фото з офіційного сайту ГУНП в Сумській області

 

 

 

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору