СТРАХОВА ДУРИТЬ КЛІЄНТІВ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 13:16, 13.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Страхова, за даними YouControl, це Приватне акціонерне товариство «Українська пожежно-страхова компанія» (керівник – Мосійчук Тетяна Костянтинівна, кінцевий бенефіціар Михайлов Олександр Михайлович, код ЄРДПОУ- 20602681), (надалі по тексту – УПСК).

Наприкінці липня 2020 р. в Шостці сталася дорожньо-транспортна пригода (механічна) за участю страховика, який свою відповідальність застрахував в УПСК.

За скоєння цієї пригоди Шосткинський міськрайонний суд позбавив цього водія права на керування транспортними засобами на 6 місяців (до лютого 2021 р.).

Відповідно до законодавства УПСК повинна потерпілому відшкодувати завдану цією пригодою майнову шкоду.

10 серпня 2020 р. потерпіла звернулася з відповідною заявою до УПСК, і почалася тяганина, яка продовжує й надалі «тягнутися».

Звертаю увагу, що законодавством передбачено 3 місяці, протягом яких майнова шкода повинна бути виплачена із дня звернення до страхової компанії.

Днем звернення є 10 серпня 2020 р., тобто, тяганина триває вже більше ніж 3 місяці. Кінця і краю якої поки що не видно.

Може керівництво УПСК «не чує» своїх клієнтів? Ау-ау? Де ви, керівництво УПСК?

До речі. Спочатку в УПСК «тягнули» з обрахуванням майнової шкоди. Потерпіла все ж таки дізналася про розмір майнової шкоди, який виявився дуже замалим і складав всього 6.767,51 грн.

Наполегливість потерпілої та її незгода з таким обрахунком мали деякий успіх – майнову шкоду перерахували і зараз вона складає 9.402,00 грн. Суттєва різниця, як вважаєте? Отож.

І це сталося завдяки тому, що потерпіла зверталася до Вадима Булаха, керівника одного з департаментів УПСК, який також відповідає за страхові виплати. Він був здивований, що в УПСК «тягнуть» з виплатою страхового відшкодування, та повідомив, що надасть свої вказівки виконавцям щодо скорішої виплати майнової шкоди потерпілої.

Як виявилося, то були «пусті балачки» Вадима Булаха, тому що й досі страхової виплати немає, хоча вже сплинуло 3 місяці, які відведені законодавством.

Шановні громадяни! Будьте більш виваженими при виборі страхової компанії та звертайте увагу на критику на їх адресу, особливо на адресу УПСК, щоб не потрапити в несприятливу ситуацію, в яку потрапила мешканка з Шостки, що на Сумщині, якій й досі не виплатили страхове відшкодування як потерпілій від дорожньо-транспортної пригоди за участі водія-винуватця, що застрахував свою відповідальність в УПСК.

Звертаюсь до посадових осіб УПСК й особливо до Вадима Булаха! Не «розкидайте свої слова на вітер» і не дурить громадян в частині виплати страхового відшкодування. Це вас не красить.

Сподіваюся, що розголос вище вказаної ситуації сприятиме в подальшому щодо недопущення порушення прав споживачів.

 

Фото з Інтернету.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору