РЕКЛАМА В ШОСТЦІ З ПОРУШЕННЯМИ ЗАКОНОДАВСТВА?

Автор
В'ячеслав Павленко | 19:22, 10.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

         В одній із своїх попередніх публікацій повідомляв про рекламу в шосткинських маршрутках.

       З метою реагування на скаргу про порушення законодавства про рекламу, сьогодні, 10 березня 2020 р. працівниками Головдержспоживслужби в Сумській області була проведена перевірка.

      Дякую Миколі НОЗІ за його миттєве реагування на порушення законодавства про рекламу в шосткинських маршрутках, про яке я зазначив в попередній публікації.

      При перевірці посадовцями з Сум реклама в маршрутках була тільки соціальна. Комерційна реклама відсутня. Ще раз дякую Миколі НОЗІ за його миттєву реакцію на критику!

     В ході перевірки було виявлено чимало порушень законодавства про рекламу, серед яких незаконна реклама: зброї (магазин «Охота» по вул.Свободи,51, магазин «Інструмент-центр» по вул.Свободи,35); алкогольних напоїв (пива) (кафе «Байка» по вул.Свободи,40; кафе «Пасаж» по вул.Свободи,35; кіоск біля залізничного вокзалу Шостка; кіоск на зупинці ЦЕВ «Юність» (колишній БК Жданова), медичних послуг (LMed Clinik по вул.Знаменська,3).

          Також посадовці із Сум поспілкувалися з Володимиром ЄФРЕМОВИМ, головним архітектором Шостки, якого зустріли поблизу «Перша лінія».

         В ході розмови Володимир ЄФРЕМОВ зазначив про те, що в грудні минулого року в Шостці було розроблено положення про рекламу, також він зазначив, що порушення законодавства про рекламу будуть усунуті. 

         Слід зазначити, інформацію про незаконну рекламу алкогольних напоїв він сприйняв здивовано. Більш детально дивиться на відео. (https://www.youtube.com/watch?v=Nl1Srvpgm8E)

      Миколо Петровичу! Коли в Шостці будуть усунуті порушення законодавства про рекламу? Надайте відповідь, яку очікує громада.

        Шановні громадяни! Як ви вважаєте з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для суспільства.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.

         

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору