Претенденти виходять на старт

Автор
Вячеслав Киричок | 18:25, 3.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

31 грудня розпочалась президентська виборча кампанія.  Вона триватиме до 31 березня 2019 року, коли і відбудуться вибори шостого президента України.
Всі, хто має бажання зайняти крісло голови держави, можуть подавати документи в ЦВК по 5 число лютого. П’ять днів відводиться ЦВК на реєстрацію претендентів. Тільки 9 лютого буде оголошено, хто з них буде занесений до виборчих бюлетенів. І лише після цього претенденти мають право вести передвиборчу агітацію.
А що ми бачимо?  Ляшко, Тимошенко, Бойко наввипередки повідомляють, як вони ощасливлять бідний народ, коли стануть президентами.  Рекламні щити, газети, віртуальні ресурси, телебачення, радіо – використовують все, щоб подати себе в найліпшому вигляді. Ніякої відповідальності за таке порушення виборчого закону не передбачено.
Зеленський разом з рідним телеканалом «1+1» навіть зухвало посунули у часі привітання президента Порошенко з Новим роком. Коли інші телеканали передавали це привітання, Зеленський виступив на «1+1» з оголошенням, що він іде в президенти. Що поробиш, блазням все дозволено.
Очікується, що кандидатів у президенти може бути більше  двох десятків. Бажано, щоб їх набралось сотні дві. Адже кандидат повинен внести заставу в розмірі 2,5 мільйона гривень. Ця сума повертається або в разі перемоги на виборах, або в разі виходу в другий тур. Всім іншим учасникам виборів гроші не повертаються, вони йдуть до державного бюджету України.

comments powered by HyperComments