ПРЕМІЇ ЧИНОВНИКІВ З ШОСТКИ

Автор
В'ячеслав Павленко | 19:07, 27.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності  підприємства комунальної власності Шосткинської міської ради «Управління капітального будівництва» за період з 01.01.2017 по 31.10.2019. Керує цим комунальним підприємством, згідно з даними офіційного сайту Шосткинської міської ради, Іван ЛЕВЧЕНКО.

Перевіркою встановлено фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму понад 904,7 тис. грн.

Ревізією також встановлено безпідставну виплату різних премій керівнику цієї комунальної установи Івану ЛЕВЧЕНКУ на загальну суму 190,9 тис. грн та інші зайві витрати з оплати праці – 73,9 тис. грн, через що зайво сплачено єдиного соціального внеску на суму 58,3 тис. грн.

   Зокрема, за результатами проведеної інвентаризації виявлено нестачу трьох об’єктів незавершеного будівництва на загальну суму 537,6 тис. грн.

Також виявлено інші порушення фінансової дисципліни, які спричинили збитки.

Вжитими під час ревізії заходами забезпечено відшкодування порушень на суму майже 43,0 тис. грн.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 КУпАП (Порушення законодавства з фінансових питань).

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Хід проведення перевірки в правоохоронних органах взято на контроль.

Що з цього приводу думає Микола НОГА, міський голова міста Шостки? Будь ласка, Миколо Петровичу, повідомте суспільству свою думку. Громада очікує цього.

Що думаєте ви, шановні громадяни, з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для громади.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.

 

         Джерело: з сайту інформаційного порталу «Everyday.Sumy»

            P.S.  Щойно поспілкувався з Миколою НОГОЮ щодо пенсій Івана ЛЕВЧЕНКА, начальника комунального підприємства Шосткинської міської ради «Управління капітального будівництва».

Все сделаєм, не хвилюйтесь… Почуєте, ну, розглянем це питання, а як?…, – відповів Микола НОГА на мої запитання щодо премій. Послухайте про це в доданому аудіозапису.

         У мене склалося враження, що Микола НОГА «тікав» від моїх запитань. Аналогічним чином учора діяв й Іван ЛЕВЧЕНКО, коли у нього про це запитала Оксана ПОКРОВА.

         Ось такі у нас чиновники. Сумно, що так відбувається.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору