ПОЇХАЛИ ЗА ГРИБАМИ, АЛЕ СТАЛИ «МІШЕНЯМИ»

Автор
В'ячеслав Павленко | 21:11, 15.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

         Нещодавно на сайті Шостка.інфо була опублікована новина під назвою «В С.-Будском районе поймали браконьеров» ( http://shostka.info/shostkanews/v-s-budskom-rajone-pojmaly-brakonerov/).

         Ще до виходу цієї публікації зі мною зустрілися учасники зазначеної події та розповіли дуже жахливі факти. І ось про що.

         Коли два товариша Анатолій ПРИХОДЬКО та Вадим МОЗГОВИЙ на легковому автомобілю «Нива», що належить дружині Вадима Світлані, заблукали в лісовому масиві поблизу сіл Таборище та Хільчичи, які знаходяться в Середино-Будському районі Сумської області, то побачили, як назустріч їм з лісу виїхав автомобіль УАЗ та на швидкості зіткнувся з їх автомобілем, вдаривши попереду.

Звісно, що від удару автомобіль «Нива» зупинився.       

Потім, як розповів Анатолій ПРИХОДЬКО, (https://www.youtube.com/watch?v=399cVfZh6pk) вони побачили, як з автомобілю УАЗ вискочило декілька людей, в руках вони тримали зброю, та направилися до них.

Анатолій з Вадимом злякалися, тому що ці люди були незнайомі. Вони могли бути, ким завгодно, тим більше до кордону з Росією близько…

Щоб не випробувати долю, Вадим здав автомобілем трішечки назад, і відразу поїхав вперед і в сторону, щоб об’їхати автомобіль УАЗ, на якому приїхали озброєні люди. І коли Вадим почав об‘їжджати УАЗ, він разом з Анатолієм почули два постріли попереду їхнього автомобіля «Нива». На щастя, кулі влучили в колесо та капот.

Але на цьому жахи не закінчилися: озброєні люди на УАЗі наздогнали «Ниву», в якій перебували Анатолій з Вадимом. Наздоганяли теж небезпечним способом, а саме: шляхом бокового зіткнення.

Люди із зброєю потім почали бити Анатолія і Вадима.

Серед озброєних людей начебто був Сергій БАРКАНОВ, який є керівником Товариства з обмеженою відповідальністю «БОР», одним з основних видів діяльністю ТОВ є мисливство. Тобто, ця фірма узяла в оренду деяку частину мисливських угідь в Середино-Будському районі.

Характерно в цій ситуації те, що Анатолій ПРИХОДЬКО двічі дзвонив на службу «102» і повідомляв поліціянтам, що по їх автомобілю «Нива» стріляли зі зброї, але поліцейські на цей факт зовсім не звернули уваги.

Як не «крути» чи «верти», а в діях озброєних осіб, серед яких начебто був і Сергій БАРКАНОВ, вбачаються ознаки замаху на вбивство, а це є тяжким злочином.

За вказаними фактами Анатолій з Вадимом написали відповідні заяви до правоохоронців та в ДБР, тому що свавілля повинно бути покараним. Як і бездіяльність поліції.

(https://www.youtube.com/watch?v=QYoocxe9uDU().

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору