По “Зірці” рішення прийняте.

Автор
Ростислав Дуплін | 17:55, 29.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

25 жовтня понад 300 працівників заводу КП ШКЗ “Зірка” звернулися до Президента України та гендиректора “Укроборонпрому” з вимогою погасити заборгованість по заробітній платі, та відновити роботу заводу «Зірка».

Розглянувши звернення трудовго колектив Адміністрація Президента України доручила Концерну “Укроборонпром” надати відповідь (фото листа від 15. 11. 2018 р. додається).

“З метою фінансового оздоровлення підприємств оборонно-промислового комплексу, Мінекономрозвитку розроблено низку законопроектів, зокрема щодо списання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу. До переліку підприємств включений також КП ШКЗ “Зірка”.
Також передбачено списання просроченої заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, до Пенсійного фонду України.
На сьогодні ці законопроекти направлені до Міністерства юстиції України для проведення правової експертизи.

Важливо відмітити, що завдяки колективним діям працівників підприємства та акції протесту заводчан, рішення по нашему заводу вже прийняте.
Надалі не звертаємо уваги на фото і відеосесії політиків, які вже декілька місяців піаряться навколо нашої проблеми. Йдемо за планом. Тримаємось разом.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора