ОФІЦІЙНО. ПРЕМІЇ ШОСТКИНСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ.

Автор
В'ячеслав Павленко | 17:46, 18.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

      З метою доведення до суспільства  інформації про «розмір премій та надбавок» шосткинським чиновникам, звернувся з відповідним запитом  до міського голови м. Шостка Миколи НОГИ.

        З отриманої  відповіді дізнався: У  виконавчому комітеті Шосткинської міської ради встановлена надбавка в розмірі 50%, як це й передбачено нормативними документами Уряду.

       За 4-й квартал 2018 року  було нараховано  та виплачено премії працівникам в розмірах: від 30 до 160%  щомісяця. Кому  ж, було виплачено саму  високу премію серед працівників Шосткинської міської ради?!  Звісно, ж, водію! Ще, премія у розмірі 130%, яку  отримав спеціаліст 1 категорії управління економіки. Від водія, трішечки «відстав» по показнику «надбавка», старший інспектор сектору реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб. На жаль, їх прізвищ не зазначено, тому залишається тільки здогадуватися, хто за цими преміями «сховався».

      Р.S. Звісно, що усі  премії призначаються міським головою. Не важко  здогадатися, чому саме у водія вона «найвища». Можливо, так Микола НОГА «компенсує» свої «перевезення» на приватному авто іноземного виробництва, наприклад, до поліції, коли у понеділок представляли нового очільника?!

         Звісно, що з таким розміром премії, майже не буде проблем з водіями у виконкомі.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору