Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nikola19/shostka.info/www/wp-content/themes/portal-base/single-blogs.php on line 9

НЕВЖЕ КОРУПЦІОНЕР???

Автор
Вячеслав Павленко | 23:13, 24.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

В липні 2018 року за розпорядженням міського голови на посаду виконуючого обов’язки директора Комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Шосткинської міської ради (поза конкурсом) було призначено Олександра ЖУКА.

Центр, який утворено замість  Шосткинських поліклінік, разом з  дитячою.

Ніби все гаразд… Хай новопризначений працює! Та не так сталося, як гадалося. Виконуючи обов’язки, лікар (нарколог за кваліфікацією) одним з перших «нововтілень» після свого обрання видає наказ “Про прийняття на посаду інженера з цивільного захисту Аврамкіна Анатолія”. Свого “рідного” тестя.

Можливо ЖУК О.В. не врахував вимоги Закону України «Про запобігання корупції», де в ст.28 зазначено про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів?

Або… в більш «доцільних» наказах не було потреби?! В Шосткинському ПМСД й так все гаразд?

Р.S. У відповіді з Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), зазначено: “…щодо «Наказу» Олександра ЖУКА поширюється вимога статті 28 Закону, щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Також, у відповіді зазначено,  що Національним агенством буде проведено перевірку можливих фактів порушення Олександром ЖУКОМ вимог статті 28 Закону.

Сподіваюся, що перевірка надасть відповідь: «Чи, справді «першонеобхідним», та «правомочним» було дане призначення О.Жука?!

До речі… Для міського голови Миколи НОГИ, який призначав О. ЖУКА на посаду виконуючого обов’язки директора центру, ймовірно, було  б більш  ретельно розглядати можливих «кандидатів» на цю посаду?!

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора