Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/nikola19/shostka.info/www/wp-content/themes/portal-base/single-blogs.php on line 9

НЕ ВИСТАЧАЄ КВАЛІФІКАЦІЇ ЧИ ПОВНА БЕЗДУШНІСТЬ ОЛЕКСАНДРА ЖУКА?!

Автор
Вячеслав Павленко | 14:29, 1.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

       Почався 2019 рік. Більшість наших громадян уклали з сімейними лікарями та терапевтами декларації на обслуговування. Ніби все гаразд, але проблем ще вистачає, а деякі з них «створюють» самі сімейні лікарі Комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Шосткинської міської ради, де виконуючим обов’язки директора є Олександр ЖУК, до речі, призначений на цю посаду поза конкурсом.

         Ось нещодавно до мене звернулася жіночка, яка поскаржилася мені, що їй відмовляють надати лікарняний по догляду за її тяжко хворим чоловіком (членом сім’ї).

Я спеціально зазначив про члена сім’ї, бо про це так написано у відповідному наказі Міністерства охорони здоров’я України ( наказ МОЗ від 13.11.2001 р. № 455 “Про затвердження Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян”), а саме: у розділі третьому (Порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність у зв’язку з доглядом за хворим членом сім’ї).

         Характерно те, що столичні лікарі порекомендували цій жіночці оформити лікарняний за місцем її проживання, а наші шосткинські лікарі – відмовляли їй у цьому.

      Може дійсно, у виконуючого обов’язки директора (лікаря-нарколога за кваліфікацією) Олександра ЖУКА не вистачає відповідної кваліфікації, щоб вирішити питання оформлення лікарняного жіночці по догляду за її тяжко хворим чоловіком? Чи повна бездушність до людських проблем?

         Р.S. Нагадаю, що свого «ріднесенького» тестя, Аврамкіна Анатолія Григоровича, Олександр ЖУК не «забув» першочергово призначити на посаду

інженера з цивільного захисту, хоча це суперечить вимогам законодавства.

         Мабуть з метою, щоб уникнути відповідальності за корупційне правопорушення, Олександр ЖУК вже звільнив свого тестя з займаної посади?

         Знову звертаю увагу міського голови Миколи НОГИ, який призначав О. ЖУКА на посаду виконуючого обов’язки директора центру, що зазначена кандидатура може не в повній мірі відповідає вимогам, які стосуються керівника центру ПМСД?! Чи може краще «прибрати» політичну складову та розглянути інших можливих кандидатів на цю посаду?!

 

 

Фото зі сторінки Олександра ЖУКА у Фейсбуці

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора