МИКОЛА НОГА ЗНОВУ ПОРУШИВ ЗАКОН???

Автор
Вячеслав Павленко | 23:21, 1.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

      Нагадаю, що наприкінці липня 2019 р. з групою дітей з громадської організації «Федерація бойових мистецтв» у Лазурному, що в Херсонській області сталася надзвичайна пригода: діти захворіли на харчову токсикоінфекцію.

Лікувались діти у Скадовській ЦРЛ.

         Серед населення міста Шостки була жвава дискусія щодо відправлення з Шостки до Лазурного автобусу за здоровими дітьми.

         З метою довести до суспільства публічну інформацію з цього приводу, звернувся до міського голови Миколи НОГИ з журналістським запитом, в якому просив надати документи (належним чином завірені їх копії) про організацію поїздки групи дітей з громадської організації «Федерація бойових мистецтв» на чолі з Олександром КУНИЦЕЮ на відпочинок до Лазурного; розпорядження про виїзд автобуса із Шостки за дітьми, і за який рахунок здійснена оплата послуг з перевезення дітей автобусом з Лазурного до міста Шостки.

01 серпня цього року на свою електронну адресу отримав наступну відповідь: «Шановний В’ячеславе Анатолійовичу! На Ваш інформаційний запит повідомляємо, що група дітей з громадської організації «Федерація бойових мистецтв», перебуваючи на відпочинку в Лазурному Херсонської області, захворіла на харчову токсикоінфекцію. Прийняті термінові заходи по госпіталізації і лікуванню захворівших дітей у Скадовській ЦРЛ.

На засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 липня 2019 року було прийнято рішення звернутись до міського голови з проханням організації перевезення дітей до міста. Лікування і перевезення дітей здійснено успішно».

Мій запит стосувався публічної інформації, оскільки органи місцевого самоврядування повинні діяти прозоро для суспільства.

У випадку зі мною сталося зовсім інакше: документів на мій запит не надано.

Виникає питання: А чому не надано документів?

Я не відповім на це питання, бо сам не знаю чому, але здогадуюсь.

Ось для того, щоб не було ні в кого ніяких думок, зробив певний крок: направив заяву до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, в якій поставив питання щодо притягнення до відповідальності мера міста Шостки Миколу НОГУ за ненадання публічної інформації, та зобов’язання його надати документи на мій журналістський запит.

Також, не надавши мені документи на журналістський запит, Микола НОГА можливо вчинив ще й злочин, як перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, оскільки я не можу довести до суспільства публічну інформацію, а саме: про організаторів поїздки групи дітей на відпочинок до Лазурного; розпорядження про виїзд автобуса із Шостки за дітьми, і за який рахунок здійснена оплата послуг з перевезення дітей автобусом з Лазурного до міста Шостки.

Чекаю на реакцію Омбудсмен України та правоохоронців. Далі буде.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору