МИКОЛА НОГА КОРУПЦІОНЕР??? ЧИ ОЛЕКСАНДР ЖУК БАЖАЄ «СКИНУТИ» СВОЮ «ПРОВИНУ»???

Автор
В'ячеслав Павленко | 19:03, 16.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

       Як раніше повідомляв, 16 липня ц.р. відбувся розгляд справи відносно Олександра ЖУКА, в.о. директора Комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Шосткинської міської ради, за вчинення ним корупційного діяння (конфлікт інтересів).

Розгляд справи транслювався в мережі Інтернет за допомогою сайту «Судова влада України» (https://court.gov.ua/).

Під час судового розгляду Олександр ЖУК визнав свою провину щодо не врегулювання конфлікту інтересів. Про це також неодноразово наголошувала головуюча суддя Литвинко Т.В.

Але в своїх поясненнях Олександр ЖУК наголошував, що у нього був стислий термін для комплектування штатів. Посада фахівця з питань цивільного захисту була всього на 0,25 ставки. Тим більше, що без посади фахівця з питань цивільного захисту комунальний заклад не міг функціонувати.

Дивно, що Олександр ЖУК промовчав, що зараз його тесть в очолюваному ним закладі не працює. Виконує обов’язки фахівця з питань цивільного захисту Володимир РОМАНЬКО, який працює інженером з пожежної безпеки. Характерним є те, що він був працевлаштований майже в один проміжок часу з Анатолієм АВРАМКІНИМ.

Невже Олександр ЖУК не знав, що його тесть, Анатолій АВРАМКІН, окрім роботи в Шосткинській центральній районній лікарні, також на 0,25 ставки працював в Шосткинському протитуберкулезному диспансері? До цього слід додати 0,25 ставки в центрі ПМСД, який очолює Жук О.В.

У зв’язку з тим, що захисник Олександра ЖУКА заявила клопотання про допит свідків: заступника директора з медичної частини Олександра МАЗУРА та тестя Жука, Анатолія АВРАМКІНА, та про витребування з Шосткинської міської ради роз’яснення про виконання Олександром ЖУКОМ розпорядження міського голови Миколи НОГИ про врегулювання конфлікту інтересів, тому розгляд справи перенесено на 22 липня ц.р., на 14.00 год.

Можливо, що «маніпуляціями», як то роз’яснення мером чи виконав Олександр ЖУК розпорядження Миколи НОГИ про врегулювання конфлікту інтересів, ЖУК О.В. намагається «скинути» з себе свою провину??? Дочекаємося відповіді на це питання в суді. Чекати зовсім недовго.

Запрошую небайдужих громадян прийти до зали судових засідань або переглянути хід судового процесу в мережі Інтернет (https://court.gov.ua/affairs/online/)

 

Фото з Інтернету 

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору