МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

Автор
В'ячеслав Павленко | 08:54, 16.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

      13 листопада 2019 р. пішов з життя бойовий побратим, заступник командира роти поліції спеціального призначення «Суми», учасник бойових дій на Сході нашої держави, полковник поліції Микола ГРАФОВ.

         Неочікувана смерть вирвала з рядів захисників Вітчизни його славного воїна, бойового друга, надійного товариша.

         15 листопада 2019 р. у місті Шостці відбулися траурні заходи, пов’язані з похованням Миколи ГРАФОВА.

      Провести в останній путь прибули його бойові побратими з роти поліції спеціального призначення «Суми», керівництво Головного управління Національної поліції в Сумській області на чолі з Русланом ПИНЯГОЮ, колеги, товариші, рідні та близькі.

         Під час траурного мітингу Руслан ПИНЯГА виразив рідним Миколи ГРАФОВА співчуття як від себе особисто, так і від колегії Головного управління Національної поліції в Сумській та Запорізькій областях.

«Микола Миколайович завжди залишиться в наших серцях вірним і надійним другом. Він завжди був прикладом, де б він не знаходився, чи на посадах оперативних, чи на посадах керівних в роті поліції особливого призначення. Він завжди був попереду, виконував найскладніші завдання, у тому числі і в зоні проведення Операції об’єднаних сил. То ж прийміть ще раз наші глибокі співчуття з приводу неповторної втрати. Завжди залишиться в наших серцях пам’ять про Миколу Миколайовича. Царство небесноє. Хай земля Микола Миколайовичу, Вам буде пухом”,- зазначив у своєму виступі Руслан ПИНЯГА.

Іван КОШАРНИЙ, друг з юності, колега, вірний товариш розповів присутнім про деякі моменти з життя Миколи ГРАФОВА. Ще до служби в армії Микола ГРАФОВ почав активно займатися спортом, досягнувши високих результатів, отримавши звання «Майстра спорту».

Разом з ним тренувалися також і майбутні чемпіони Олімпійських ігор та чемпіонатів світу. Тренування проходили в лісах навколо міста Шостки.

«Никогда никого не подвел, не подставил. Пухом земля. Будем помнить”, – зазначив Іван КОШАРНИЙ.

Слова скорботи також висловив й Микола ФІЩЕНКО, колега померлого, його товариш. Він зазначив: « Для кого он был товарищем, для кого сотрудником, для кого – начальником. Главное – что на него всегда можно было опереться, всегда получить от него помощь… Таких людей мало. Главное – очень больно и жалко. Человек с такой энергией. Все ему надо было. Пример. Ушел на пенсию. Надо? Опять пошел. Очень жалко, очень больно. Невозможно что-то говорить. От себя лично и от всего Шосткинского ОБОП, которые есть моими товарищами, выражаю сочувствие родным и близким Николая Николаевича. Мы будем помнить его всю оставшуюся жизнь».

Поховали Миколу ГРАФОВА з військовими почестями на Лазаревському цвинтарі міста Шостки.

Земля пухом, вічний покой тобі, Микола Миколайович!

Пам’ять про Миколу ГРАФОВА завжди залишиться в наших серцях.

  

 

Фото з сайту Шостка.інфо

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору