МІСЬКА ВЛАДА ЧУДИТЬ???

Автор
Вячеслав Павленко | 22:26, 9.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Щойно отримав з Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відповідь на журналістський запит з приводу надання Віталію ЛЯШКУ 75-відсоткову знижку з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм, як особі, яка брала участь в АТО в складі добровольчих формувань.

 Раніше вже про це зазначалось в публікації ШОСТКА.ІНФО (http://shostka.info/shostkanews/komyssyya-goryspolkoma-vozobnovyla-lgotu-shostkynskomu-aktyvystu-vytalyyu-lyashku-y-rekomendovala-poluchyt-udostoverenye-ubd/).

     На підтвердження проходження служби в складі 5-го Окремого Батальйону ДУК ПС надана довідка, в якій зазначено: «З 18.08.2014 р. по 20.11.2014 р. брав активну участь у бойових діях в зоні проведення АТО, в складі батальйону, позиції якого були розташовані в с.Піски, Ясинуватського району, Донецької області».

Зазначена довідка видана 5-им Окремим батальйоном Української Добровольчої Армії 21.02.2019 р. № 690 та підписана командиром Литвин В.М.

У витягу з протоколу засідання комісії щодо визначення права на надання пільг від 28.08.2019 № 1, під головуванням Наймитенко А.М., яка, до речі, на час засідання комісії нібито перебувала у відпустці, членів комісії: Скиба В.М., Ковбаса Т.В., Шабельникова О.Є., Скляр А.Г., Червонний Є.Г., відсутня – Шульга А.В. зазначено:

«1. Надати Ляшку Віталію Олеговичу, як особі, яка брала участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань, має відповідну довідку та не має посвідчення учасника бойових дій і членам його сім’ї, які проживають разом з ним та мають право на пільги, 75-відсоткову знижку з оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених чинним законодавством з моменту звернення.

2. Рекомендувати гр.Ляшку В.О. самостійно провести роботу щодо отримання статусу учасника бойових дій відповідно до діючого законодавства». (Орфографію збережено. Українською мовою – «відповідно до чинного законодавства»).

Тепер все за порядком.

На бланку Української добровольчої армії зазначено номер мобільного телефону: +380 96 610 99 69.

Я зателефонував за вказаним номером, щоб отримати підтвердження щодо надання вищезгаданої довідки, але від чоловіка на ім’я Юрій я почув, що він не має ніякого відношення до Української добровольчої армії, та я не перший, хто дзвонить йому з аналогічного приводу.

         Дуже дивно, що на бланку УДА вказано телефон людини, яка жодним чином не пов’язана з УДА. Хтось підробив бланк УДА чи це такий формальний підхід до реквізитів в самій УДА?

Згідно з довідкою, яка була видана командиром Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» від 02 січня 2019 р. на журналістський запит зазначено: «Зі свідчень командира 4-го взводу 2-ї штурмової роти 5-го окремого батальйону ДУК ПС друга «Сірка» та рядових бійців 20-ї резервної сотні ДУК ПС (Сумська область), Ляшок Віталій Олегович – друг «Отаман» перебував в н.п. Піски в зоні бойових дій недовгий період (декілька днів) в серпні 2014 року. Крім того з 15.11.2014 року по 20.11.2014 року перебував на прифронтовій базі 5-го ОБАТ ДУК ПС в Дніпропетровській області та в той період на бойові завдання не виїздив».

В термін, який зазначений у довідці Ляшок В.О. неодноразово перебував у м. Шостка, де виступав на каналі телерадіокомпанії «Акцент» в інформаційній програмі «День» за: 08.09.14 р., 14.10.14 р., 03.11.14 р., 11.11.14 р.; отримував рішення в податковій про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Шосткинська варта», де він є керівником.

Також на своїй сторінці у Фейсбуці Ляшок В.О. від 09.11.14 р. зазначає, що у п’ятницю він був у Києві, ходив на вулицю Героїв Небесної Сотні. До речі, 09.11.2014 р. була неділя, звісно, що п’ятниця – це 07.11.2014 р.

Окрім цього, від інших осіб стало відомо про таке, що протягом тижня, з 26.08.2014 Ляшок В.О. фарбував міст у с. Пирогівка.

В термін з 14 по 17.10.2014 він проживав у готелі «Хімік» в м.Суми.

Про наведені мною факти, я вважаю, достеменно була обізнана Антоніна НАЙМИТЕНКО, начальник Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради. До речі, головуюча на засіданні комісії, на якій Ляшку В.О. були надані пільги як учаснику бойових дій.

У містян, платників податків, може резонно виникнути запитання про те, звідки Антоніна НАЙМИТЕНКО була обізнана про ці факти. В особистій справі Ляшка В.О. знаходяться копії усіх документів, які надходили з ДУК «Правий сектор» та з Шосткинського відділу поліції, у тому числі й Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Дивним є те, що в довідках, які видані ДУК «Правий сектор» та Українською добровольчою армією зазначений однаковий період перебування Ляшка В.О. в зоні АТО.

Згідно з довідкою, яка була видана ДУК «Правий сектор», пільги Ляшку В.О. були призупинені, а після отримання довідки з Української добровольчої армії – відновлені.

Характерним є те, що члени комісії, а саме: Наймитенко А.М., Скиба З.М., Ковбаса Т.В., Шабельникова О.Є. були достатньо обізнані про ситуацію з Ляшком В.О.

Невже вони проявили службову недбалість, а може й ще ліпше – зловживання службовим становищем? Може хтось когось попросив? Чи може вони «спужалися» Миколи НОГИ?

Для отримання відповідей на ці питання та, головне, щоб можливо незаконними діями не було завдано шкоди місцевому бюджету, а це наші з Вами податки, направляю своє звернення до прокуратури для внесення відомостей до ЄДРД за можливе вчинення службового злочину посадовцями Шосткинської міської ради. Далі буде.

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору