МІСЬКА ВЛАДА, АУ!

Автор
В'ячеслав Павленко | 12:23, 23.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

        Сьогодні, 23.11.2019, мешканці житлових будинків 2 та 4, що розташовані по вул.6-ї Гвардійської дивізії у місті Шостка, звернулися з відеоінтерв’ю до Миколи НОГИ.

        Приводом для цього є обурення мешканців тим, що дорогу, яке веде до вище вказаних будинків та між ними, й досі не зроблено.

Виступаюча Зоя ОРДИНАТ повідомила, що «гарну» дорогу обіцяли зробити до кінця осені, але й досі не зробили.

Антоніна СТОНТ звернула увагу га те, що вона в місті кругляку ніде не бачила. Також вона зазначила, що всі обіцянки депутатів перед виборами, були зроблені. Вона запитала з приводу такого відношення до мешканців вище вказаних будинків, додавши, що в цих будинках проживають також і ветерани-«афганці», інваліди, молоді сім’ї з діточками. Як можна ходити по кругляку? Це питання дуже турбує мешканців вказаних будинків.

Лідія БУГАЄВСЬКА повідомила, що між будинками теж кругляк, внаслідок чого погано підходити до будинків. Вона зазначила: «Хочется ходить нормально и жить нормально… Услышьте нас!».

Тетяна СЕРГА зауважила, що раніше мешканці будинків вже зверталися з приводу ремонту дороги, але відремонтували так звану об’їзну. І вона просить мера відремонтувати пішохідну дорогу до вказаних будинків.

Міська влада, Микола НОГА! Мешканці будинків просять відремонтувати пішохідну дорогу до вказаних будинків. Відреагуйте, будь ласка!

 https://youtu.be/jFr384uafX4

 https://youtu.be/bDzZjUby5C4

 

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору