МИКОЛА НОГА ОДУРИВ СВОЇХ ВИБОРЦІВ!

Автор
Вячеслав Павленко | 10:35, 29.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

       Мешканці житлового будинку № 19-Б по вул. Чернігівській у м. Шостка неодноразово звертались зі скаргами до нашого мера, МИКОЛИ НОГИ, в яких порушували питання поліпшення їх житлових умов. Одним з таких питань було ремонт покрівлі, щоб вода не затікала до їх осель.

       Містяни, мабуть вже звикли до «мерських виразів»: «Спасибі. Зробимо і т.і.», тому і ці звернення, на жаль, залишились …. на папері.

      Розуміючи, що «правди» у МИКОЛИ НОГИ вже не знайти, мешканці цього будинку звернулися до народного депутата ВІТАЛІЯ КУПРІЯ, який відреагував на їх проблеми, звернувшись з відповідним запитом до нашої мерії.

       Відповідь народному обранцю була надана. В ній повідомлено, що «ремонт карнизу та покрівлі над квартирою № 48 буде виконано підприємством ТОВ «Торговий Дім «Дизайн» протягом серпня-вересня 2018 року».

        Тримаючи питання ремонту карнизу та покрівлі над вказаною квартирою на власному контролі я неодноразово телефонував МИКОЛІ НОЗІ і нагадував йому про його обіцянки. Він мене «лагідно» відповідав. Останнього разу по цьому питанню я йому телефонував наприкінці цього тижня і мені МИКОЛА НОГА відповів: «От, зараза. Спасибі. Розберемося».

         Яка «зараза» напала на МИКОЛУ НОГУ і чи вона не заразна,  мені достеменно невідомо.

Але схоже на синдром  «Буратіно», породжений брехнею,  яка брехню покриває і тим самим викликає дискомфорт у очільника міста при черговому її прояві.

Чи налаштований на добровільне «лікування» пан НОГА, побачимо.

Адже спливає вересень місяць, а ніяких робіт не проводиться.

У мене склалося враження, що МИКОЛА НОГА в черговий раз одурив своїх обранців!

         Можливо він вже страждає «брехливою хворобою»: дурить не тільки своїх обранців, але вже почав дурити і народних депутатів України, яким є ВІТАЛІЙ КУПРІЙ!

            ГАНЬБА ТАКОМУ МЕРУ, ЯКИМ Є МИКОЛА НОГА!!!

        

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора