КЕРІВНИК ПЕНСІЙНОГО В ШОСТЦІ – «ПЛАТНИК АЛІМЕНТІВ ДЕРЖАВІ»

Автор
В'ячеслав Павленко | 10:10, 10.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

За повідомленням ГУ Пенсійного фонду України в Сумській області добровільно відшкодована шкода державі в загальній сумі 6500,00 грн. (з березня по червень 2020 р.).

Нагадаю, що у 2019 р. Анжела СИТНИК, на той час заступниця очільника Пенсійного в Шостці, видала наказ про звільнення з посади Ольги БОРИСЕНКО. Проте судом цей наказ було скасовано як незаконний, а Ользі БОРИСЕНКО було виплачено значну суму коштів з державного бюджету. (http://shostka.info/shostkanews/blogs/na-sumshhyni-z-chynovnyka-pensijnogo-styagnut-koshty/).

Оскільки Анжела СИТНИК видала незаконний наказ, внаслідок чого завдано шкоди державі, з неї повинно бути стягнуто цю шкоду на користь державі.

Керівниця Пенсійного фонду у м.Шостка вирішила добровільно її відшкодовувати і кожного місяця сплачує  так звані “аліменти” на користь державі.

Сума завданої нею шкоди сягає в кілька десятків тисяч гривень.

Сподіваюся, що завдану шкоду державі Анжела СИТНИК погасить у найкоротший термін без «пропусків» і затримок, а цей випадок стане наукою у прийнятті управлінських рішень у подальшій діяльності.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber,

Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19),

YouTube https://youtu.be/sayKXvqHggE

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору