ХТО В ШОСТЦІ ПРИБЕРЕ СМІТТЯ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 20:11, 12.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

       Мені, від громадян міста Шостки надходили усні звернення, в яких мова йшла про неналежне прибирання сміття в районі продовольчого ринку та на провулку Депутатському.

         12.03.2020 я пересвідчився в цьому, побачивши на власні очі не прибране сміття у дворі будинку № 14 по вулиці Свободи (колишня жіноча консультація), та біля будинку № 1 по провулку Депутатському в Шостці (склад фірми «Катунь»).

         Я побачив, що у дворі будинку № 14 по вулиці Свободи біля сміттєвих баків розкидане сміття. Також неподалік від цих баків, під деревами складені гілки з дерев.

         На провулку Депутатському, біля будинку № 1 картина не ліпша: поруч із сміттєвими баками теж було розкидане сміття, яке також знаходилось й неподалік від цих баків.

         Більш детально дивиться на відео.

         Чому не прибране сміття? Що заважає комунальним службам слідкувати за чистотою в нашому місті? Чому безвідповідальність посадових осіб негативно впливає на імідж нашого міста?

         Миколо Петровичу! Надайте відповідь на поставлені питання, яку очікує громада.

Шановні громадяни! Як ви вважаєте з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для суспільства.

         Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення з благоустрою міста та району на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати шосткинських чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору