ГЕПТИЛОМ ОПІКУЄТЬСЯ ОБЛАСНА АДМІНІСТРАЦІЯ?

Автор
В'ячеслав Павленко | 08:00, 31.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

   На мою адресу надійшла відповідь з Сумської обласної державної адміністрації, яка надана на виконання доручень вищих органів влади за колективним зверненням мешканців міста Шостки та Шосткинського району стосовно утилізації/вивозу гептилу, який зберігається на нашій території з 2015 року по теперішній час.

     Відповідь підписана керівником апарату Дмитром ЖИВИЦЬКИМ.

     Як зазначено у відповіді, з метою вирішення зазначеної проблеми Сумською обласною державною адміністрацією направлено лист до Головного управління Національної поліції в Сумській області стосовно розгляду питання щодо звернення до суду про надання дозволу на тимчасовий доступ до території колишнього ТОВ «Елга» для проведення обстеження на предмет безпечного зберігання небезпечних хімічних речовин та їх впливу на навколишнє природне середовище.

   Крім того, обласною адміністрацією направлено лист до ДП Міністерства оборони України «Воєнконверс-43» щодо надання інформації про наявність технічних та документальних можливостей для проведення робіт з утилізації суміші небезпечних речовин.

   Також у відповіді зазначено, що зазначене питання перебуває на контролі Сумської обласної державної адміністрації.

      Нагадаю, що у квітні цього року мною було надіслано колективне звернення мешканців міста та району до вищих органів влади.

      Відповідь з обласної адміністрації надійшла останньою. Про відповіді з інших державних установ повідомлялось мною раніше.

   Чергова відписка чи насправді обласна адміністрація буде опікуватись проблемою, яка турбує мешканців міста Шостки та Шосткинського району?

     Залишається почекати інформацію з обласної адміністрації, про яку зазначено у цій відповіді, тоді стане зрозуміло, що відбувається насправді.

     Дане питання тримаю на контролі. Далі буде.

 

 Фото з Інтернету

                 

        

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору