ГЕПТИЛ! ВІДПИСКА ЕКОЛОГІЇ???

Автор
Вячеслав Павленко | 07:35, 29.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

    Отримав відповідь з Мінприроди на колективне звернення мешканців м. Шостки та Шосткинського району стосовно утилізації/видалення суміші гептилу.

         Місяць готувалася ця відповідь, в якій зазначено посилання на постанову Кабміну про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням, та актуальну інформацію щодо суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

         Окремо Мінприроди інформує, що буде сприяти у разі звернень від суб’єктів господарювання з метою транскордонного переміщення небезпечних відходів на території м. Шостка та Шосткинського району.

       Нагадую, що 22 квітня 2019 мешканці м. Шостки та Шосткинського району звернулися з колективним зверненням на адресу вищого керівництва нашої держави, у тому числі й до Мінприроди, в якому в черговий раз порушили питання щодо утилізації/вивозу суміші гептилу, що зберігається на адміністративній території нашого міста та району з 2015 р. по теперішній час.

         Надзвичайна ситуація, що сталася у 2015 р. та яка пов’язана з завезенням до нашого міста суміші гептилу для його подальшої утилізації без дозвільних документів на це, дуже схвилювала, як мешканців м. Шостка, так і прилеглих районів.

             На даний час проблема є дуже актуальною.

            З відповіді з Мінприроди, як ми бачимо, буде тільки сприяння.       

            Знову чергова відписка?

 

 

Фото з Інтернету

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора