ДЛЯ ДІТЕЙ З «ТУРБОТИ» З’ЯВИЛАСЯ ЗАГРОЗА?

Автор
В'ячеслав Павленко | 18:56, 13.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

    Від небайдужих громадян отримав повідомлення, що для дітей, які відвідують громадську організацію «Турбота», з’явилася загроза для їх здоров’я. Виїхавши на місце в цьому пересвідчився.

        Як виявилося, приміщення громадської організації «Товариство допомоги особам з інвалідністю «Турбота», знаходиться в житловому будинку № 5 по вулиці Робоча в місті Шостка, що на Сумщині.

       На третьому поверсі в цьому будинку, майже над входом до приміщення, в якому розташована «Турбота», облицювальна плитка тримається за свій верхній кінець. І це є небезпечним для здоров’я дітей, які майже кожного дня, з ранку до вечора відвідують «Турботу», проходячи під цією плиткою.

        Дану ситуацію прокоментував Олексій ТРЕГУБ, керівник «Турботи», який зазначив: «…Будинок облицьований плиткою ще за радянських часів. Вже 40 років назад був побудований. Плитка, в зв’язку з просіданням дому осипається. Треба провести ремонтні роботи і ліквідувати ту загрозу, яка на сьогодні є».

       Сподіваюся, що місцева влада, в особі Миколи НОГИ, не буде зволікати з проведенням ремонтних робіт, щоб скоріше ліквідувати загрозу для дітей, які відвідують громадську організацію «Турбота».

         Миколо Петровичу! Надайте відповідь, яку очікує громада, з приводу негайного ліквідування загрози для життя дітей, які відвідують громадську організацію «Турбота».

Шановні громадяни! Як ви вважаєте з цього приводу? Надайте свої коментарі, які будуть важливі для суспільства.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення з благоустрою міста та району на мою електронну адресу: [email protected], щоб разом зобов’язувати шосткинських чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

         Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook, в YouTube (Вячеслав Павленко) та в Телеграм-каналі, щоб ще більше знати про події в регіоні.      

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору