ЧИ ЗМІНИЛИСЯ ЗАРПЛАТИ У КОЛИШНІЙ САНСТАНЦІЇ???

Автор
В'ячеслав Павленко | 09:25, 8.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно отримав відповідь з Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» (колишня СЕС), про розмір заробітних плат керівників цієї установи за період 2019 року.

Відокремлений підрозділ даної установи в Шостці очолює Ірина ХАМІЦЕВИЧ.

Нагадаю, що раніше я запитував аналогічну інформацію, але за минулий рік та початок 2019 року. Тоді я був здивований тим, що Ірина ХАМІЦЕВИЧ, майже на рівні з керівником обласної установи отримувала заробітну плату.

Що змінилося зараз?

Керівник обласної установи Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ навпаки ще більше став отримувати заробітної плати. За серпень 2019 р. він отримав більше 29 тис. гривень! За цей же місяць керівник Глухівського відокремленого підрозділу отримала близько 10 тис. гривень.

Керівник Шосткинського відокремленого підрозділу Ірина ХАМІЦЕВИЧ отримала у 2019 р.: у квітні – 10874,17 грн., у травні –14960,43 грн., у червні – 14626,54 грн., у липні – 12233,30 грн., у серпні –16695,75 грн.

В той же час, лікарі цієї установи, як в Сумах, Шостці, так і по всій області отримують заробітну плату трішечки більшу, ніж мінімальний розмір заробітної плати, що встановлений в Україні. Дану інформацію отримав під час спілкування з лікарями, які забажали не називати їх прізвища.

Може керівництво установи, у тому числі й Ірина ХАМІЦЕВИЧ, виконують досить складну роботу, яка в рази є відмінною від роботи санітарних лікарів? Якщо ні, чому тоді така суттєва різниця у зарплаті між санітарними лікарями та керівниками відокремлених підрозділів в області?     

Чи підвищені зарплати виплачені мабуть за приховування реальних показників результатів аналізів проб води, повітря та ін.?

Чекаю, що відповідь на ці питання нададуть в Міністерстві охорони здоров’я України, куди я направляю журналістський запит. Далі буде.

comments powered by HyperComments

Останні публікації автора

Нагору