А ЧИ Є МІСЦЕВА ВЛАДА У КЛИШКАХ?????

Автор
Вячеслав Павленко | 14:57, 23.07.2018
 Поделиться

Поделиться в

    Від мешканців села Клишки, що у Шосткинському районі Сумської області журналістам ВГО «Журналісти проти корупції» стало відомо … про можливу бездіяльність сільського голови, пана Бориса Прядки.

     Справа в тім, що майже протягом одного тижня лежить на сільській дорозі поблизу другого ставка впавше дерево, внаслідок чого мешканці вулиць, що розташовані поруч, залишилися «відрізаними» від своїх односельців. Серед «відрізаних» є також інваліди першої та другої груп, до яких часто-густо приїздить автомобіль «Швидкої».

       А що робити мешканцям, якщо виникне будь-яка надзвичайна ситуація? Спеціальний транспорт, яким є пожежники, «Швидка», поліція не зможуть дістатися до їх помешкань, щоб їм допомогти.

       На запитання з цього приводу відповів сільський голова, пан Борис Прядка. З його розмови стало зрозумілим, що на цій вулиці є депутат, який і повинен вирішувати ці питання.

     Пану Борису Прядці про впавше дерево стало відомо сьогодні, приблизно об 11-ї години дня. Він зазначив, що це питання буде вирішувати. Тільки не зазначив, коли.

      На жаль, про впавше дерево також не обізнані у Шосткинській районній державній адміністрації. Але після втручання у вирішенні цих нагальних питань журналістів, пообіцяли негайно вжити заходів, щоб допомогти мешканцям села Клишки.

      Тому питання: «А чи є місцева влада у Клишках?» адресую безпосередньо сільському голові, пану Борису Прядці.

        

comments powered by HyperComments

Последние публикации автора