Бош сервис
Сервис Центр

Архієпископ Лука пропонує перенести святкування Дня гумору

Суспільство | 08:38, 27.03.2010
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Наближається свято Пасхи – найсвітліший і найрадісніший день, «Свято із свят, Торжество із торжеств». Православні готуються до нього всі 49 днів Великого поста, особливо стримуючи всі почуття в останній тиждень перед Великоднем, який називається Страсною седмицею. Кожен її день присвячений спогадам про останні дні земного життя Спасителя, Його стражданням, розп’яттю, смерті на Хресті, похованню. Хочеться нагадати, що життя наших предків на Страсній седмиці буквально завмирало. Ніхто не ходив в гості, без особливої потреби навіть просто не гуляли вулицями. В Запорізькій Січі на Страсній седмиці закривались всі торгові лавки і припинялись веселощі і розваги. В цей час всі по можливості відвідували богослужіння.

В цьому році Великий Четвер Страсної седмиці, коли Церква згадує і знову звершує Тайну Вечерю Господа Іісуса Христа з Його учнями і апостолами, припадає на 1 квітня (так співпало, що 1 квітня з середини 1970-х років відзначають як День гумору). Ввечері на згадку про Страсті Христови в храмах читаються місця з Євангелія, де розповідається про страждання Христа.

У зв’язку з цим прошу вас, шановні педагоги та працівники культури, не планувати проведення Дня гумора на Страсній седмиці, а перенести його на Світлу седмицю після Великодня (4 квітня).

Кожен народ сильний, перш за все, своїми морально-етичними традиціями, повагою до віри своїх предків. Впевнений, що діти, підлітки і молодь, якими опікуються мудрі наставники-педагоги, з розумінням поставляться до прохання щодо перенесення гуморин, продемонструвавши тим самим, що православний український народ гідний поваги.

Архієпископ Конотопський і Глухівський Лука.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору